Expandmenu Shrunk


 • Mars Jaunavas zīmē

  Pievienots: Autors: Maija Komentārs

  Raksts publicēts arī šeit: http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/49206743_marss-ieiet-jaunavas-zime-meklesim-prieku-praktiskas-lietas-kas-dzivi-dara-ertu

  No 5. septembra mūsu enerģijas un aktivitātes planēta Marss pāriet Jaunavas zīmē, kur atradīsies līdz pat 22. oktobrim. Šajā laikā izjutīsim vajadzību lielāku uzmanību pievērst detaļām, dažādiem sīkumiem līdz pat perfekcionismam. No vienas puses, varam slīpēt savu meistarību līdz briljanta spožumam, no otras – kļūt pārāk piekasīgi. Lai vai kā, šajā laikā liela nozīme būs praktiskajiem darbiem un tieši tām niansēm, kas padara mūsu ikdienu ērtāku un patīkamāku. Tādi darbi kā sakārtošana, inventarizācija, sīku mehānismu salabošana, neliels remonts ir tieši laikā! Labprāt sniegsim savu palīdzību citiem tādā praktiskā veidā.

  Tomēr ar pašām pirmajām dienām, Marsam nonākot Jaunavas zīmē un līdz pat 24. septembrim, mums ļoti jāuzmanās no asiem, nepārdomātiem vārdiem! Uztversim to kā testu uz paškontroli, jo dziļi elpot un skaitīt līdz desmit, pirms atbildēt, būs jāmācās apzināti. Dažkārt būs vēlēšanās savu taisnību apliecināt ar dūru palīdzību. Mūs var piemeklēt pēkšņas, neprognozējamas situācijas, uz kurām būs nepieciešama ātra reakcija un momentāls risinājums. Problēmas var rasties dēļ neuzmanības, nesaprašanās vai pārpratumiem. Autovadītājiem jābūt īpaši vērīgiem. Tomēr pozitīvi noskaņotajiem būs labas iespējas nonākt īstajā vietā īstajā laikā un veiksmīgi izmantot situāciju savā labā.

  Vēl līdz 8. septembrim jutīsim, ka darbu kļūst vairāk. Dažiem tas nozīmēs vienkārši daudz darba, kamēr citiem – iespējas izvēlēties no vairakiem piedāvājumiem to labāko, izsverot visus par un pret no praktiskā viedokļa.

  No 12. septembra un visu septembri var saglabāties arī kādas neskaidrības darba lietās, nekonkrēti rīcības motīvi, neskaidri mērķi. Daži vairāk darbosies, intuīcijas vadīti, nekā balstīsies uz racionāliem apsvērumiem.

  No 20. septembra un visu atlikušos mēnesi ar savu rīcību spēsim mainīt daudzas lietas. Arī pašiem būs sajūta, ka varam pārveidot pasauli. Dažiem tas nozīmēs dot jaunu elpu kādai novecojušai lietai, kaut ko restaurēt, pāršūt, pārtaisīt, izveidot no jauna vai pārbūvēt. Būsim ļoti mērķtiecīgi un spēsim labi fokusēt uzmanību uz stratēģiski svarīgām lietām.

  Un, visbeidzot, no 21. septembra Marss ar Veneru atkal satiksies jo cieši kopā un tā turēsies līdz 18. oktobrim, aktualizējot partnerattiecību tēmu tās visplašākajā nozīmē. Jaunavas zīmē satiekoties, tam visam, protams, praktiska nokrāsa ar mīlestības izrādīšanu caur palīdzēšanu, praktiskām rūpēm, saimnieciskumu un reālu pieeju.

  Secinājumi? Meklēsim prieku tajās mazajās un praktiskajās lietiņās, kas padara mūsu dzīvi ērtāku, jo tieši detaļas ir tās, kas piešķir individualitāti un to īpašo vērtību, kas citur nav atrodama. Lai izdodas!


 • Atvērto durvju diena 2017

  Pievienots: Autors: Maija Komentārs

  Heelo, dārgie studenti, absolventi un citādi domājošie 🙂
  Par jauno mācību gadu – 2017./2018. un mācību sākumu grupām:
  otrdienas (Zeta) III kurss sāk 5.09 plkst. 18:00
  trešdienas (Jota) II kurss sāk 06.09 plkst. 18:00
  sestdienas (Eta) III kurss sāk 9.09 plkst. 11:00
  sestdienas (Teta) II kurss – jums tiek tas gods atklāt jauno skolas mācību gadu ar nodarbību sestdien, 02.09 plkst. 11:00

  I kursa nodarbības noteikti būs pirmdienu vakaros, par to, kā organizēsim I kursa darbu, ja gribētāju būs daudz – ziņosim pēc atvērto durvju dienas 24.08.

   


 • Marss Lauvā

  Pievienots: Autors: Maija Komentārs

  Raksts publicēts arī Delfu Orākulā:

  http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/49056499_marss-ieiet-lauva-sis-bus-nozimigs-un-atmina-paliekoss-laiks

  Ar 20. jūliju Marss – mūsu rīcības, darbu un gribasspēka noteicošā planēta – ieiet cildenajā Lauvas zīmē, kurā uzkavēsies līdz 5. septembrim. Lauvas troni mantojumā atstājuši mūsu senči, tas mums pienākas “pēc noklusējuma”, bet kā tieši mēs šo savu karalisko statusu izmantosim, vai turēsim augstu mums piešķirto godu tajā sēdēt – tas atkarīgs no mums pašiem.

  Un tā, kādas īpašības un tēmas tad mūsos aktivizēs Lauva?

  Pozitīvās: cēlumu, dāsnumu, augstsirdību un augstsirdīgu piedošanu, autoritāti, mākslinieciskos talantus, vēlmi pēc skatuves spožuma, artistiskumu, iejušanos dažādās lomās, azartu un risku, radošumu, radītprieku un mīlestību – romantisko un aizrautīgo – un, protams, bērnu tēmu kā Lauvas nozīmīgu dzīves daļu.

  Negatīvās: kritizēšanu, autoritārismu, pat despotismu, jo ir liela vēlme izcelties, taču to var izdarīt tikai, pazemojot citus, dominēšanu, nepiedošanu, nesaprātīgu riskēšanu, stagnēšanu, jo nav vēlmes izaugsmei un attīstībai dēļ uzskatiem, ka Lauva ir gana labs tāpat, tādēļ ir vēlme sēdēt uz veciem lauriem.

  Lai vai kā, Lauvas zīme mums visbiežāk saistās ar mīlestību un skaistām romantiskām attiecībām, ziedu klēpjiem un dāvanām, kas pasniegtas skaisti, cēli un pat mazliet teatrāli. Un Marss, ejot cauri šai zīmei, protams aktivizēs un liks mums piedomāt pie šīs mūsu dzīves brīnišķīgās daļas.

  Zīmīgākie brīži

  Pašā sākumā, 20. jūlijā, Marsam tikko ieejot Lauvas zīmē, būs stipri jūtams tā savienojums ar Sauli un saspringtais aspekts ar neprognozējamo Urānu (spēkā līdz 1. augustam). Varam ar savu rīcību pārsteigt paši sevi, turklāt gan labā, gan sliktā nozīmē. Spridzeklīgā gaisotne var likt sevi manīt arī saistībā ar tehnikas izmantošanu (jābūt piesardzīgiem), tai skaitā auto vadīšanu. Pārsteigumus sagādās arī elektronika un datorsistēmas, pie kam visnepiemērotākajā laikā, kad paredzama publiska uzstāšanās vai cits svarīgs mirklis.

  Tomēr no 3. augusta (un visu turpmāko laiku līdz 5.septembrim, kamēr Marss ceļos pa Lauvas zīmi) Marsam būs labvēlīga saikne ar lielās laimes planētu Jupiteru, kas vienai lielai daļai sniegs milzu aktivitāti, enerģiju, daudz darba un plašas darba iespējas, vēlmi gan mācīties, gan ceļot (apgūt tālos horizontus), gan arī atpūsties ar plašu roku.

  9. augustā šo savienību ar labvēlīgu saikni piezemēs konservatīvais Saturns, kas neļaus mums pilnībā aizceļot uz savām gaisa pilīm, bet liks nākotnes plānus izvērtēt no praktiskā un pragmatiskā viedokļa. Ar Saturna pieslēgšanos šai karaliskajai planētu kombinācijai mums radīsties vēlmes nospraust un sasniegt augstus un tālejošus mērķus. Un tas viss – pateicoties diplomātijai, spējai būt elastīgiem, bet arī taisnīgiem, un saglabājot skaidru apziņu par lietu praktisko pusi un neļaušanos aizlidot mākoņos.

  Vēl jāpiebilst, ka ar 7. augustu sākas kārtējais aptumsumu koridors ar daļēju Mēness aptumsumu 7. augustā (būs vērojams arī Latvijā) un pilnu Saules aptumsumu 21. augustā (Latvijā nebūs redzams). Arī Marss un Saturns šajā laikā aktīvi iesaistās ar aptumsumiem saistītajās planētu kombinācijās, radot zīmīgus un būtiskus notikumus katram no mums gan labā, gan ne tik labā nozīmē (Marss spiež aktīvi rīkoties, darīt, kustēties, bet Saturns – beidzot visu sakārtot un salikt pa plauktiņiem). Daži var izjust izteiktu spiedienu tieši tagad pieņemt būtiskus savas dzīves lēmumus, sakārtot lietas, kas līdz šim ir atliktas, bet velkas līdz kā smags akmens jau gadu gadiem.

  Interesants laiks mūs sagaida no 21.augusta, kurā Marss izveidos labvēlīgu saikni ar pilnīgi neprognozējamo Urānu, elektrizējot attiecību jomu, vēl jo vairāk zinot, ka ar mīlestības planētu Venēru šajā laikā Urānam būs stipri elektrizējošas attiecības, kas pa laikam izsitīs ārā ne vienus vien attiecību korķus.

  Lai vai kā, šis laiks no 21. līdz 30. augustam vairumam no mums būs ļoti nozīmīgs un atmiņā paliekošs (patiesībā tāds tas būs jau no 7.augusta, bet tagad vēl pastiprināsies), jo kārtības un taisnības planēta Saturns zaudē ātrumu un nostāsies viena grāda robežās tieši uz divu karalisku planētu kombināciju krustpunkta, kas pirmkārt liks mums atkal un atkal pārdomāt lielos, pamatīgos ilgtermiņa lēmumus. Vienlaikus nepacietīgais Marss radīs milzīgu vēlmi rīkoties, bet statiskais Saturns radīs sajūtu, ka nekas nekustas uz priekšu un esam kā iestiguši. Tomēr dažiem tā būs brīnišķīgā iespēja ķert mirkļa piespēlētās izdevības (un tādas var būt arī vairākas, pateicoties Jupiteram, kas visu dod daudz un dāsni, un neprognozējamajam Urānam) un uzreiz tās realizēt dzīvē.

  Nebūs viegli, lēmumi būs jāpieņam ļoti kardināli, nopietni, tie nesīs līdzi būtiskus dzīves pavērsienus, bet katram būs savas izdevības, savi lēmumi, sava darbība vai bezdarbība.

  Ticēsim sev! Ticēsim savam saprātam, mīlēsim, un lai spožs un karalisks ceļš mums priekšā, pa kuru doties paceltu galvu! Lai veicas!


 • Marss Vēzī laiks

  Pievienots: Autors: Maija Komentārs

  Raksts publicēts arī Delfu Orākulā:

  http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/48911779_marss-veza-zime-sakas-laiks-kad-darbiem-nepieciesams-emocionals-atbalsts

  Marss Vēža zīmē – sākas laiks, kad darbiem nepieciešams emocionāls atbalsts

  No 4. jūnija kaujinieciskais Marss pāriet Vēža zīmē, kurā pavadīs laiku līdz pat 19. jūlijam. Pēc šaudīšanās pa vieglo un dažkārt haotisko Dvīņu zīmi tagad akcents ir uz darbošanos drošos un emocionāli atbalstošos apstākļos. Mūsu griba vairāk izpaudīsies kā māksla pielāgoties un nogludināt asumus. Bieži vien, lai kaut ko varētu uzsākt, mums būs nepieciešams atbilstošs garastāvoklis, jeb – citiem vārdiem – gribasspēks bieži būs atkarīgs tieši no noskaņojuma un apkārtējās atmosfēras.

  Šajā laikā piedzīvosim lielākas emocionālās svārstības, jo Vēža zīme vistiešākajā veidā atbild par emocijām, bet Marss caur šo zīmi aktivizē visu, ko var tur atrast. Aktuāli var kļūt tādi jautājumi, kā ģimene, dzimta, radi, mājoklis, drošības sajūta un rūpes par to. Varam kaismīgi cīnīties un aizstāvēt savējos, kā arī daudz jūtīgāk uztvert visu, kas saistīts ar mūsu emocijām un to izpausmi. Dažreiz varam nonākt situācijās, kurās īpaši jāpiedomā, lai jūtu karstumā kādu neaizvainotu. Bet varam arī sajusties kautrīgāki lietās, kurās parasti negaidījām pamudinājumu.

  Labās ziņas ir tās, ka šie ir vasaras mēneši un Marss Vēža zīmē lieliski izliek sevi caur dažādiem ūdens sporta veidiem. Izmantosim šo iespēju, lai nomierinātu pāri plūstošās emocijas un relaksētos!

  Kā jau tas bija iepriekšējos mēnešos, joprojām centrā ir mīlestības un attiecību tēma. Lai gan Marss ar Veneru iet saskanīgā tandēmā, šai saiknei ir pievienojies neprognozējamais Urāns, kas piešķir negaidītības un pārsteiguma momentu it visā, kam pieskaras. Šādi tas attiecības elektrizēs līdz pat 27. jūnijam.

  No 12. jūnija līdz 9. jūlijam Marss veidos saspringtu aspektu ar Jupiteru, kas tradicionāli liek pārvērtēt savas spējas un varēšanu, dodot pārāk optimistiskas cerības.

  Vienlaikus no 13. jūnija līdz 8. jūlijam Marsa harmoniskais aspekts ar Neptūnu ļaus intuitīvi nojaust, kurā virzienā ir un kurā – nav vērts ieguldīt pūles. Šis aspekts veicina attīstīt mākslinieciskos talantus, kā arī liek uzmanīgāk un smalkāk darboties sapņu un romantikas lauciņā.

  No 23. līdz 24. jūnijam debesīs izveidosies diezgan saspringta planētu kombinācija, kuras lielākais risks ir pārmērīgs optimisms kombinācijā ar pārgalvību un vēlmi atpūsties ar vērienu. Esam brīdināti, tādēļ, pirms kaut ko darām, jāizvērtē uzmanīgi sava gribēšanu saistībā ar varēšanu.

  Arī 1. jūlijā šī kombinācija kļūs aktuāla, bet tai papildus pievienosies Plutons, kas caur gribasspēku un sevis pārvarēšanu liek mums mainīties. Ļoti jāuzmanās no pārmērībām, jo dažiem var uznākt vēlēšanās notestēt ne tikai savas, bet arī apkārtējo izturības robežas visplašākajā nozīmē.

  Rezumējot jāatzīst, ka šis būs skaists un emocionāli ļoti aktīvs laiks, kura galvenā vērtība būs vietā un laikā pareizi paustas sajūtas un ar tām saistītās situācijas. Ļausimies šiem paisumiem un bēgumiem un atcerēsimies, ka dažkārt kontrolēt situāciju mēs varam labāk, ja spējam tai pielāgoties nevis lauzt.

  Lai veicas!


 • Marss Dvīņos laiks

  Pievienots: Autors: Maija Komentārs

  Par Marsu Dvīņos arī zem linka Delfu Orākulā 🙂

  http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/48754923_marss-ielido-dvinos-un-mums-naksies-virpulot-tam-lidzi

  No 21. aprīļa gribas un enerģijas planēta Marss pāries gaisīgajā un mainīgajā Dvīņu zīmē un viesosies tur līdz Vasaras saulgriežiem, piešķirot mūsu darbībām vieglumu un elastīgumu. Pēc smagnējā Vērša, kam grūti bija iekustēties, lai kaut ko uzsāktu, tagad varam iekrist otrā galējībā, kad sāktos projektus darba procesā nākas pārplānot un piekoriģēt vairākas reizes, jo tie bijuši pārāk virspusēji.

  Bet tas nekas. Dvīniskās enerģijas ir gana elastīgas un ātri pielāgojas ikdienas mainīgajai situācijai. Tas arī nozīmē to, ka varam strādāt un darīt vairākas lietas vienlaikus vai labi pārslēgties no viena darba uz otru.

  Lai vai kā, nozīmi iegūs tie darbi, kas mums šķitīs gana interesanti, kurus darot, varam apgūt kaut ko jaunu. Daudzi koncentrēsies uz intelektuālajiem procesiem – mācībām, eksāmeniem, valodu apgūšanu. Aktuāli kļūs apmeklēt kādus kursus, lekcijas un seminārus, uzzināt jaunas lietas.

  Vairāk interesēsimies par to, kas notiek mūsu tuvākajā apkārtnē – kaimiņos, darba vietā, tuvāko draugu lokā. Runāsim un apmainīsimies viedokļiem vairāk nekā parasti. TV, radio un internets iegūs jaunu nozīmi kā saziņas un informācijas apmaiņas kanāli.

  Ja nespēsim pietiekami nodarbināt mūsu intelektuālo pusi, tad savu nozīmi iegūs tuvie un ne tik tuvie pārbraucieni. Ne vienmēr tas nozīmē “kam nav galvas, tam strādā kājas”, bet kustībai, vienalga – intelektuālai vai fiziskai, būs īpaša loma. Kaut ko aizvest, atvest, sarunāt, nokārtot, lūk, kas var kļūt aktuāli. Varam sajusties kā ierauti intelektuālā un mutuļojošā virpuļviesulī, kur vienu dienu esam te, bet citā dienā jau vējš aiznesis pavisam citur.

  Visā šajā jezgā gan jāatceras, ka Dvīņu enerģijas ir ļoti vieglas un mainīgas un te netiek prasīta pamatīga iedziļināšanās. Vislielākais risks ir paviršība un virspusība, tādēļ darāmā darba kvalitātei būtu pastiprināti jāseko līdzi. To īpaši pastiprinās līdz 3. maijam retrogrādajā pozīcijā esošais Merkurs, kurš var radīt papildu pārpratumus un nesaprašanās. Tādēļ padoms “septiņas reizes nomēri un vienreiz nogriez” paliek spēkā.

  Visu šo laiku, kamēr Marss staigās cauri Dvīņu zīmei, tas veidos harmoniskas attiecības ar mīlestības un naudas planētu Veneru, un tikai katrs pats varēs izvērtēt, vai tas viņam nozīmē labas iespējas nopelnīt, slēgt darījumus un līgumus, vai tās ir iespējas izveidot jaunas, skaistas un harmoniskas attiecības.Interesanta planētu kombinācija šajā sakarā būs izveidojusies maija beigās/jūnija sākumā, kurā Venera šo iespēju aspektu pret Marsu veidos kopā ar spontanitātes un neparedzamības planētu Urānu. Turi acis vaļā un ķer savas iespējas aiz astes! Te nekas nav paredzams vai izplānojams. Negaidīti pavērsieni attiecību lauciņā gaidāmi pavisam droši. Tomēr “jumtu” mums līdz galam neviens noraut neļaus, jo to visu stingri uzraudzīs normu un kārtības sargs Saturns, mūs nedaudz iezemējot.

  Kādas tad vēl gaidāmas galvenās tendences šajā laikā?

  No 29. aprīļa līdz 24. maijam varam izjust nenoteiktību vai neskaidrību savās un citu darbībās. Varam nesaprast savu patieso virzienu un mērķi.

  No 2. līdz 23. maijam pie mums var atnākt lielas iespējas darbā, jo Marss veidos harmonisku aspektu ar laimes un dāsnuma planētu Jupiteru. Dažiem gan tas nozīmēs vienkārši daudz darba.

  No 18. maija līdz 10. jūnijam Marss veidos disharmonisku aspektu ar Saturnu, liekot mums iedziļināties un atrast līdzsvaru starp to, ko mēs gribam, un to, ko reāli varam, starp iegribām un pienākumiem, mirkļa vēlmēm un ilgtermiņa perspektīvu. Būs lielas iespējas krist vienā vai otrā galējībā, pārstrādāties un askētismā pārspēt pašiem sevi vai tieši otrādi – atmest visus kanonus un ķert visas iespējas pēc kārtas, īpaši neiedziļinoties un nešķirojot.

  Un šeit būs datumi, kuros īpaši jāpiedomā pie tā, ko un kā darām, jo ar savu aso un nepārdomāto rīcību varam viegli ievainot citus: 21. un 28. aprīlis, 4., 12., 20. un 27.maijs, 2. jūnijs.

  Lai mums visiem interesants, bērnišķīgas ziņkārības un jaunu iespēju pilns laiks! Lai izdodas atrast vieglumu it visā ko darām, tomēr nekļūstot paviršiem un saglabājot kvalitāti! Lai veicas!

   

   


 • Marsa Vērsī laiks

  Pievienots: Autors: Maija Komentārs

  Raksts pieejams arī zem linka Delfu Orākulā.

  http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/48593003_marss-versi-izbaudit-rezultatu-ir-ne-mazak-svarigi-ka-darit

  Pēc plosīšanās pa Auna zīmi 10. martā trakulīgais Marss pāries daudz nosvērtākajā un stabilākajā Vērša zīmē, kurā sabūs līdz pat 21. aprīlim. Ja iepriekš bijām gatavi doties cīņā, aizrautības un iedvesmas vadīti, un galvenā bija pati ideja, tad tagad laiks padomāt par savas darbošanās praktisko pusi: kāds man no tā labums, ko es iegūšu, kādas ērtības un izdevības, un kāds tam visam ir racionālais pamats?

  Lieta tāda, ka Vērsis ir liels un pamatīgs dzīvnieks, mazliet paslinks, un tam vajadzīga kārtīga, uz praktiskiem pamatiem balstīta motivācija, lai sāktu kaut ko darīt. Tas ir kā kravas vilciens ar n-tajiem vagoniem, kas lēni iekustas, bet arī bremzēšanas ceļš ir ļoti garš. Tomēr, reiz iekustināts, būs neatlaidīgs un stabils savā darbībā, apveltīts ar lielu izturību un pacietību, jo viss iepriekš ir kārtīgi pārdomāts un arī motivācija ir liela.

  Marss caur Vērša kā Zemes stihijas zīmi spēj uzlādēties tieši darba procesā, tādēļ arī spējot saglabāt ilgstošu izturību, sīkstumu un stabilus rezultātus. Viss ir skaidrs, apdomāts un izsvērts, atliek vien darīt.

  Lai gan Vēršu Marss ir vērsts uz praktisku rezultātu, tomēr tam jābūt arī baudāmam, jānes kāda patikšana tās īpašniekam, jo Vērša zīmes pārvaldniece Venera piedos savu toni un krāsas veicamajam darbam. Daudzi no mums var sajust vēlmi doties pie dabas un pastrādāt kādus zemes darbus, uzcelt vai izveidot kaut ko no dabīgajiem materiāliem, salabot vai uzmeistarot ko tādu, kas padarīs mūsu dzīvi baudāmāku, ērtāku, patīkamāku.

  Arī mākslā vairāk novērtēsim tās praktisko pusi, tātad – lietišķā māksla. Varam sajust vēlēšanos kaut ko izveidot savām rokām no māla vai koka. Daži būs gatavi sākt kādus celtniecības vai pārbūves darbus, kaut ko uzlabot vai restaurēt, ņemot vērā, ka Venera šajā laikā būs retrogrāda (no Zemes raugoties, virzīsies atpakaļgaitā), kas nozīmē atgriezties pie nepabeigtām lietām vai dot, piemēram, vecajām mēbelēm otro elpu. Būsim gatavi daudz un pamatīgi strādāt, novest lietas līdz galam.

  Daudzi no mums vēlēsies stabilitāti, tamdēļ apsvērs iespēju veidot ilgtermiņa uzkrājumus un investīcijas.

  Lai kādas arī būtu Vēršu Marsa labās īpašības – stabilitāte, noturība, pacietība, izturība, spēja savam darbam piedot estētisko baudījumu un gūt no tā materiālo labumu, – tomēr šajā laikā mums būs jārēķinās arī ar tādiem blakusefektiem kā spītība, stūrgalvība, nespēja izkustēties no vietas, slinkums, nespēja vai nevēlēšanās operatīvi mainīt plānus, nespēja apstāties, kā arī smagnējums.

  Tomēr, rodot pareizo motivāciju, tieši šajā laikā iespējams padarīt tos lielos un smagos darbus, uz kuriem ilgi nevarējām saņemties. Darbs jādara ar baudu, rāmi, bet pamatīgi, paturot prātā visus tos praktiskos labumus, ko tas nesīs pēc tam, kad tiks padarīts. Suņi rej, bet karavāna iet tālāk! Neviens tevi nespēj izsist no sliedēm! Un pats galvenais – neliedz sev pilnībā izbaudīt rezultātu, jo tieši šajās sajūtās arī slēpjas Vēršu Marsa darbošanās pamats!


 • Marss Aunā laiks

  Pievienots: Autors: Maija Komentārs

  Marss Aunā – aktīvā enerģija laužas uz āru un prasa konkrētu rīcību

  Arī šeit, zem linka 🙂 http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/48438287_marss-auna-aktiva-energija-lauzas-uz-aru-un-prasa-konkretu-ricibu

  No 28. janvāra līdz pat 10. martam enerģijas un rīcības planēta Marss pavadīs Auna zīmē, kas ir viena no labākajām tā pozīcijām. Mūsu rīcība ir noteikta, aktīva un dažkārt pārāk impulsīva, tomēr Marss Aunā tikai darot var iemācīties, kas ir pareizi vai nepareizi, kas strādā vai nestrādā. Tādi kļūsim arī mēs: vairāk rīcības cilvēki, ko tur daudz domāt!

  Ja nu kaut kas noies greizi, to tikpat veicīgi gan gribēsim, gan varēsim izlabot, vai arī atradīsim n-tos veidus, kādos kaut kas nedarbojas tā, kā vajag.

  Marss caur Auna zīmi mudina mūs spert pirmos soļus jaunā virzienā – kā jaunatklājējiem, kas, savas degsmes vadīti, nedomājot seko savam aicinājumam. Un šajā laikā drosmes mums pietiks. Tas ir jauns sākums, jaunas iespējas. Šķēršļi? Tos Marss risinās, kad tie parādīsies!

  Šis noteikti nav laiks, kad apcerēt tēmu “vai man vajadzētu darīt to vai šito, ak nē, labāk vēl pasēdēšu un padomāšu, varbūt pāries”. Šajā laikā aktīvā enerģija lauztin laužas uz āru un prasa konkrētu rīcību. Ja nu tomēr esam tik ļoti piesardzīgi, ka nespējam pārvarēt bailes sākt kaut ko jaunu, tad bez fiziskām aktivitātēm neiztikt nekādi, jo uzkrātā spriedze tik un tā būs kaut kur jāliek. Un, lai nekļūtu kašķīgi un neizgāztu to visu uz nejauši tuvumā esošiem mīļiem cilvēkiem, sports noteikti ir vislabākais veids, kā izlikt pārlieku lielo enerģiju sociāli pareizā veidā.

  Ja reiz runājam par veselību, tad jāsargās no darba traumām un jāsaudzē galva. Tā Marsam Aunā ir vājā vieta.

  Jāteic gan, ka Auna impulss vairāk virzīts uz kaut kā jauna sākšanu, nevis lietu novešanu līdz galam, tādēļ risks ir uzņemties pārāk daudz uz saviem pleciem un pamest darbus pusratā. Tomēr šajā laikā raksturīgi būs vispirms darīt un tad domāt, tādēļ ieteikums padomāt pirms darīšanas šoreiz īsti nestrādās.

  Jau no paša sākuma un turpmāk visu februāri Marss debesu jumā ies ciešā tandēmā ar Veneru, norādot uz mīlestības un attiecību tēmu kā vienu no aktuālākajām. Vairāk uz februāra vidu šim duetam pievienosies haosa un spontanitātes planēta Urāns, kas var ienest pavisam negaidītus notikumu pavērsienus draudzībā, mīlestībā un attiecībās, kā arī jautājumos, kas saistīti ar līgumu slēgšanu un vienošanos.

  Šajā laikā drosmes mums pietiks. Tas ir jauns sākums, jaunas iespējas. Šķēršļi? Tos Marss risinās, kad tie parādīsies!Tomēr, lai arī kurā virzienā būsim aizvirpuļojuši, spontānu notikumu vadīti, jau no 21. februāra būs izteikts spiediens un vajadzība pašos pamatos sakārtot lietas, kas līdz šim bijušas neskaidras, atstātas pašplūsmā vai atliktas uz nenoteiktu laiku. Visvairāk to izjutīs tie, kuru astroloģiskajās kartēs akcentētas (kur atrodas planētu sakopojums vai horoskopa jūtīgie punkti) kardinālās zīmes – Auni, Vēži, Svari un Mežāži. Priekšplānā var izvirzīties negaidīti notikumi jau pieminētajos attiecību jautājumos, mācībās vai saistībā ar kādiem kursiem, ceļojumiem, komandējumiem vai valsts institūcijām. Tas viss risināsies uz diezgan sakāpināta emocionālā fona, tomēr situācija prasīs konsekventu un atbildīgu rīcību. Daudz ko būsim spiesti mainīt un pārveidot, lai pēc tam justos kā no jauna piedzimuši. Lietas var arī nevirzīties tik ātri uz priekšu, jo prasīs konsekventu rīcību un sakārtošanu pašos pamatos.

  Lai gan daudzus no mums šī samērā nervozā situācija var mudināt pamest visu un laisties lapās, tomēr – ak, vai – tas nebūs iespējams. Būsim spiesti tam visam veltīt laiku, novest līdz galam un salikt pa plauktiņiem. Šāda situācija turpināsies līdz pat marta vidum, un tad tie, kuri būs spējuši sakārtot savus aktuālos jautājumus, varēs mierīgi uzelpot un atpūsties kā pēc labi padarīta darba. Tāpēc strādāsim, darbosimies, risināsim lietas, kā nākas, lai pēc tam varam ar to lepoties un izbaudīt rezultātu! Lai izdodas!


 • Marss Zivīs: vai ļausimies straumei?

  Pievienots: Autors: Maija Komentārs

  Marss Zivīs laiks. Mans raksts Delfu orākulam arī zem linka 🙂
  http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/48318935_marss-zivju-zime-grib-nest-mus-pa-straumei-vai-lausimies

  No 19. decembra Marss pāriet Zivīs, un tur atradīsies līdz pat nākamā gada 28. janvārim. Nu ko? Laiks mazlietiņ atslābt un ļauties straumei!

  Šajā laikā varam izjust gluži pretrunīgas enerģijas, jo Marss mūs rosina uz aktivitāti, bet Zivis – uz atpūtu. Tādēļ, lai neatslābtu pavisam, lūk daži ieteikumi, kā labāk izmantot šo laiku un kam jāpievērš galvenā uzmanība:

  • Ir piemērots brīdis, lai padomātu par savu ieguldījumu dažādos labdarības pasākumos, palīdzētu citiem un atsauktos uz viņu vajadzībām.
  • Dažiem var būt grūtības ar saņemšanos, tādēļ darbi var iekavēties un varam tos novilcināt līdz pēdējam brīdim (lai gan pēc tam visu paveikt vienā rāvienā).
  • Par dažām lietām domāsim, ka tās atrisināsies pašas vai ka tās jārisina citiem. Tikai tad, kad jutīsim, ka nekas nenotiek, bet vajadzētu, ķersimies klāt paši.
  • Kā jau ar Zivīm, kas ir okeāna simbols, mēs esam enerģētiski saistīti ar visu pasauli, tādēļ var būt grūtības koncentrēt uzmanību uz kaut ko konkrētu, jo pat nelieli sīkumi spēs novērst mūsu uzmanību. Ko darīt?
  • Pēc iespējas radīt sev tādus apstākļus (vienalga, vai tas ir klusums, kad vienkārši jāaizver durvis, vai fona mūzika, kas palīdz mums koncentrēties), kas ļauj mums noturēties uz pareizās nots līdzīgi kā, dziedot korī vai spēlējot simfoniskajā orķestrī. Dažkārt vienkārši jāizvēlas pareizie draugi sev blakus un darbi jāveic kopā ar kādu.
  • Mūsu gribasspēks var atslābt, un jūtīgākie no mums ļausies kopējam plūdumam, lai vienkārši vērotu, kurp šī straume mūs aiznesīs. Sajūtas “ar mums notiek”, nevis “es radu notikumus un kontrolēju situāciju” nebūs svešas. Tomēr varam arī intuitīvi izpeldēt un izvairīties no situācijām, kuras citkārt radītu problēmas.
  • Dažkārt varam sajusties tā, ka īsti nezinām uz kuru pusi peldēt, jo “ūdens ir saduļķots”, nav nekādas skaidrības vai arī peldam maldos un ilūzijās. Tomēr arī paši spēsim radīt šādus apstākļus ap sevi.
  • Būsim vieglāk ietekmējami, lielāka varbūtība pakļauties pūļa psiholoģijai, pieslēgties vairākuma viedoklim.

  Var uznākt vēlēšanās darīt slepenas lietas, ko tādu, ko parasti neafišē. Bet – vai vajag?

  Interesanti, ka, sākot ar 6. janvāri līdz pat februāra sākumam, Marss darbosies ciešā tandēmā ar Venēru, abiem kopā veidojot saspringtu aspektu ar likumu un normu sargātāju Saturnu. Aspekts darbosies abos virzienos: vai nu ļausimies kārdinājumam veidot tuvas attiecības ar partneriem, ar kuriem tas kaut kādu apstākļu dēļ nav sociāli pieņemami, vai arī spēsim tam stāvēt pāri, vienlaikus izjūtot saltu nosodījumu un ciešanas, kam par pamatu kalpos iekšējās pretrunas starp kaislībām un morāli.

  Tā vai citādi – mūsu jūtīgums būs augsts, darba rezultāti lielā mērā atkarīgi no emocionālā noskaņojuma. Šim laikam raksturīgs augsts empātijas līmenis, mums apkārt būs vairāk mākslas un mūzikas, teātris un dažādas izklaides, ticība, cerība, mīlestība! Lai mums visiem gaišs un piepildīts šis brīnišķīgais pretrunu laiks! Uzticēsimies savai iekšējai balsij!


 • Intervija par Marsu

  Pievienots: Autors: Maija Komentārs

  http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/48202663_ka-piejaucet-kara-dievu-marsu-sava-horoskopa-skaidro-astrologe-maija-krafte

  Kā 'piejaucēt' kara dievu Marsu savā horoskopā? Skaidro astroloģe Maija Krafte

  Foto: Privātais arhīvs
  Orākuls.lv | 
  Maija Krafte astroloģiju sāka studēt pirms pieciem gadiem – it kā nejauši, kompānijas pēc, un uzreiz saprata, ka beidzot atradusi savu patieso dzīves aicinājumu. “Mani pašu vēl tagad mulsina tā aizrautība un dedzība, kas nav apslāpusi nevienu mirkli šajā laikā,” atzīstas Maija. “Tās ir zināšanas, kas jāapgūst visu mūžu, un nekad nebūs tā, ka varēsim pateikt – nu jau gan zinām pietiekami.” Ne jau velti Maija raksta par Marsu – daudz kas no šīs planētas īpašībām piemīt viņai pašai. Par to tad arī šī saruna.

  – “Orākulā” tu raksti par Marsa gaitām. Kā īsos vārdos varētu raksturot – par ko mūsu dzīvē ir atbildīga šī planēta?

  Marss mūsu dzīvē atbild par to, kur un kādā veidā mēs tērējam savu fizisko enerģiju. Tas parāda, kā mums patīk vai nepatīk strādāt, runā par darbspējām, tai skaitā profesionālās orientācijas ievirzi, sportu, konfliktu risināšanu vai radīšanu, sacensības garu. Vīriešu kartēs Marss raksturos viņus pašus kā vīriešus, bet sieviešu kartēs – to vīriešu tipu, kas viņas uzrunā tādā instinktīvā līmenī.

  – Kopš pieejami brīvie interneta resursi, ikviens var noskaidrot, kādā zīmē viņa horoskopā atrodas Marss. Lūdzu, īsi raksturo Marsu dažādās Zodiaka zīmēs!

  Marss Aunā – labs novietojums Marsam! Cilvēks ir aktīvs, daudz nedomā, bet dara. Un tas nekas, ja kļūdās, vienmēr var mēģināt vēlreiz. Nebaidās spert pirmo soli, tomēr dažkārt pietrūkst pacietības novest lietas līdz galam.

  Vērsī – jau daudz lēnīgāks un smagnējāks. Tas ir kā kravas vilciens, kurš lēni ieskrienas, un arī bremzēšanas ceļš attiecīgi ir garāks. Cilvēkam vajadzīgs ilgāks laiks, lai nobriestu kādai rīcībai, bet, kad viss jau sākts, tad stabili turas pie nospraustā mērķa. Tiesa gan, elastība un manevrēšanas spējas nav tik lielas.

  Dvīņos – skrien visos virzienos. Enerģija tiek tērēta intelektuālām darbībām. Cilvēks visbiežāk darīs vairākus darbus vienlaikus un viegli spēs pārslēgties no viena darba uz citu. Galvenais risks ir virspusībā, kad kārtīgi un līdz galam var netikt padarīts nekas.

  Vēzī – darīšanā liela nozīme ir noskaņojumam un emocionālajam atbalstam. Vislabāk spēs strādāt tad, kad jutīsies droši. Dažkārt var pārspīlēt savu varēšanu, lai kompensētu iekšējo kautrīgumu, kamdēļ var nokļūt neērtās situācijās.

  Lauvā – cilvēks ir pārliecināts par saviem spēkiem, jo jau ir dzimis kā Karalis. Labi jutīsies, darbojoties radošajās profesijās vai tur, kur spēs piesaistīt apkārtējo uzmanību un skatienus. Svarīgi ir lepoties ar padarīto. Problēmas var rasties tad, ja dabiska autoritāte tiek jaukta ar autoritāru vadības stilu.

  Jaunavā – lielu uzmanību cilvēks veltīs niansēm, detaļām. Svarīgi ir saprast savu lomu kādā kopējā struktūrā. Darbībām nepieciešams praktisks, izmērāms rezultāts. Labi izpildītāji. Galvenais risks saistīts ar piekasīšanos sīkumiem, nesaskatot kopainu.

  Svaros – šeit cilvēks apzināti tiecas uz līdzsvaru un taisnīgumu. Bieži vien gaida iniciatīvu no citiem un labprāt strādā tandēmā ar vēl kādu. Akcents tiek likts uz sadarbību. Dažkārt ir grūtības pieņemt gala lēmumu, no visiem variantiem izvēlēties pareizo.

  Skorpionā – lielu uzmanību pievērsīs savas darbības stratēģijai un taktikai. Netērēs savus enerģijas resursus lieki, bet ar precīzām un labi apdomātām darbībām sasniegs mērķi. Šāds cilvēks nekad nepadosies un bieži vien izies uz apzinātu risku. Nepieciešami aizvien jauni izaicinājumi.

  Strēlniekā – ar savu ideju un optimismu cenšas iedvesmot citus. Aktivitāti izrādīs tad, ja spēs savākt komandu, kas viņa idejas varētu realizēt dzīvē. Vienmēr meklē jaunus izaugsmes un attīstības virzienus, tādēļ svarīgas ir sociālās saites. Ja neatrod sev sekotājus, tad viss tā arī paliek idejas līmenī.

  Mežāzī – ilgtermiņa plānotājs. Pirms kaut ko sākt, cilvēks jau iepriekš apsver un novērš visus iespējamos šķēršļus, izstrādā skaidru plānu un pieturas pie tā. Raksturīga augsta disciplinētība un darbaspējas, askētisms un paškontrole. Dažkārt ir pārāk kontrolējošs un prasīgs.

  Ūdensvīrā – revolucionārs un brīvdomātājs. Savās darbībās vērsts uz nākotni un visu progresīvo, tādēļ bieži šos cilvēkus sastopam sevi realizējam jomās, kas saistītas ar IT sfēru, TV, zinātni un jaunajām tehnoloģijām. Aktivitāte iet caur prāta darbību, ideju ģenerēšanu. Tie ir kā cilvēki no nākotnes, kurus tagadnē ne vienmēr saprot.

  Zivīs – peld pa straumei. Intuitīvi jūt, kad ir un kad nav vērts iespringt. Bieži vien ir grūti koncentrēties uz kaut ko vienu, jo nemitīgi kāds novērš uzmanību. Vislabāk ir strādāt kolektīvā, kurā visi ir noskaņoti uz viena viļņa. Labāk veiksies garīgs darbs, kura būtība ir atsaukties uz citu vajadzībām.

  – Klasiski astroloģijā skaitās, ka Marss, tāpat kā Saturns, ir “sliktie puiši”. Kā tur īsti ir?

  Attieksme pret Marsu un Saturnu mūsdienās vairs nav tik viennozīmīga kā senāk. Laikā, kad vīrieši un arī sievietes tiek vērtētas pēc viņu sasniegumiem darbā, tieši Marss kā dzinējspēks un caursitējs kļūst svarīgs. Ja agrāk tika uzskatīts, ka Marss ir tikai kara dievs, kurš izraisa vienīgi konfliktus, tad tagad mums ir daudz brīnišķīgu iespēju realizēt pat pārāk aktīvu Marsa enerģiju, nenodarot pāri citiem, ja ieguldām to pareizajā virzienā.

  – Ko tu ieteiktu darīt ar pārāk kareivīgu Marsu? Slāpēt? Pāraudzināt? Vai ko citu?

  Ideāli būtu atrast iespēju izlikt lieko enerģiju caur sportu, tātad izlietot savu hiperaktivitāti, kā es mēdzu teikt, sociāli pareizā veidā. Katram Marsam, atrodoties kādā no 12 Zodiaka zīmēm, var piemeklēt atbilstošu sporta veidu. Lūk daži ieteikumi:

  Marsam Aunā vislabāk patiks tāds sports, kurā nepieciešams straujš uzrāviens, lai enerģiju iztērētu uzreiz, vienā rāvienā – sprints, bokss, karatē.

  Marsam Vērsī tieši otrādi, izturība ir liela. Derēs sporta veidi, kuros “ņemt uz masu” – džudo, sambo, arī kultūrisms. Liela nozīme ir režīmam un regulāriem treniņiem.

  Marsam Dvīņos svarīgs ir vieglums un daudzpusība. Vēl labāk, ja nodarbības notiek svaigā gaisā, kā piemēram, vieglatlētika, orientēšanās vai riteņbraukšana. Derēs arī kolektīvie sporta veidi, piemēram, futbols, kas saistīti ar saspēli, komunikāciju.

  Marsam Vēzī ieteicams izvēlēties ūdens sporta veidus. Bērns noteikti jutīsies labāk, ja vecāki sēdēs turpat tribīnēs, kamēr viņš pierod pie jaunās vietas un sāk justies droši.

  Marsam Lauvā izcelties būs svarīgi arī sportā. Ja nevarēs būt komandas kapteinis, tad izvēlēsies kādu no solo sporta veidiem. Saistīs krāšņums un šova elementi, kas piemīt modernajām vai sporta dejām.

  Marss Jaunavā bieži izrāda interesi par motokrosu. Tomēr viņa racionālā daba meklē praktisko jēgu it visā, tādēļ tāda lieta kā malkas skaldīšana vai fizisks darbs pie mājas ir labākie enerģijas izlādes veidi.

  Marss Svaros arī sportā meklēs harmoniju, skaistumu un šarmu. Patiks balles dejas, sports pārī ar līdzsvara elementiem, arī sports svaigā gaisā.

  Marsam Skorpionā patīk izaicinājumi, un ir spēcīga vēlme ķert adrenalīnu. Saistīs visi ekstrēmie sporta veidi, kuros balansēt uz savu spēju un izturības robežas. Gribēsies riskēt, tādēļ vislabāk to darīt sertificēta instruktora uzraudzībā, kurš tomēr iemāca arī drošības tehniku.

  Marsu Strēlniekā saistīs komandas sporta veidi, lai gan (tāpat kā Dvīņiem) svarīgāka par visu būs daudzpusība un iespēja uzzināt ko jaunu, interesantu. Derēs sports, kurš ietver sevī dažādību, – biatlons vai CrossFit.

  Marsam Mežāzī derēs jebkurš sporta veids, kurš trenē izturību. Viņš saprot, ko nozīmē trenēties un piespiest sevi pārvarēt grūtības. Sportojot uzmanību der pievērst arī lokanībai, jo ar to mēdz būt problēmas.

  Marss Ūdensvīrā lielāku uzmanību pievērš prāta rēbusiem nekā fiziskajām darbībām, tādēļ labprāt spēlēs sporta spēles datorā. Ja nu akurāti vēlēsies izkustēties, tad gribēs to darīt kādā oriģinālā vai progresīvā veidā.

  Marss Zivīs labprāt apmeklēs peldēšanu, lai gan arī tai varēs atrast iemeslu, kādēļ tieši šodien neiet. Var saistīt sportu ar garīgo komponenti – piemēram, joga.

  – Kāds tev pašai Marss un kā tas izpaužas tavā dzīvē?

  Es esmu viena no tām sievietēm, kurām Marss ir ļoti spēcīgs un diezgan kareivīgs. Virzīt šo enerģiju pareizā gultnē es mācos visu mūžu. Bērnībā sevi atceros skraidām ar puikām un kaujoties, vienvārdsakot – jutos kā puika.

  Kā 'piejaucēt' kara dievu Marsu savā horoskopā? Skaidro astroloģe Maija Krafte

  Foto: Privātais arhīvs

  Daudzās situācijās man nebija skaidrs, kā citi nevar saņemties un kaut ko izdarīt, jo es taču to būtu varējusi! Tikai, apgūstot astroloģiju, pamazām sāku saprast, ka citi uz tādu aktivitāti un paveicamo darbu sarakstu nemaz nav spējīgi, un tas ne vienmēr ir slinkums, kas cilvēkiem darbus liek darīt atšķirīgos tempos.

  – Kā ir ar taviem klientiem – vai tiesa, ka pie astrologiem nāk klienti ar tādām pašām problēmām, kādas pašlaik ir astrologam?

  Tas patiešām tā ir, un es neesmu nekāds izņēmums. Varētu domāt, ka tā nevar būt, ka tā ir sagadīšanās, bet tas ir pārāk acīmredzami. Kad visu pagājušo gadu pastiprināti pētīju savstarpējo attiecību aspektus pāru dzimšanas kartēs, klienti nāca gandrīz tikai ar šiem jautājumiem. Turklāt tie bija stipri līdzīgi un lielā mērā atspoguļoja aktuālās lietas manis pašas dzīvē. Pat aspekti kartēs bija līdzīgi, vai sarkaniem burtiem izleca kādas noteiktas lietas, un es atkal un atkal pārliecinājos, ka sagadīšanos nemēdz būt un ka šeit ir kaut kas, ko man visi šie cilvēki ar savām kartēm māca un vēlas pateikt.

  Mēdz būt arī tā, ka pati pētu kādu jautājumu dziļāk, un tad piesaistu klientus ar tieši tādām tēmām.

  – Tu īsā laikā tiki no skolnieces par skolotāju. Kā tev tas izdevās?

  Esmu pabeigusi astroloģijas skolu “Chronos” pie pasniedzējiem Līgas Šīronas un Jāņa Bēniķa un sertificējusies arī Latvijas Astrologu asociācijā. Jau pirmā kursa beigās sajutu dedzīgu aizrautību apgūt atsevišķas tēmas padziļināti. Tā radās manis pašas izstrādātais lekciju kurss par dispozīciju ķēdītēm, kas guva labu novērtējumu pie maniem pasniedzējiem un uzreiz tika iekļauts skolas programmā. Sanāca tā, ka toreiz to nolasīju gan kursam “virs” manis, gan “zem” manis. Tika organizētas arī papildu lekcijas interesentiem no malas. Saņēmu atzinību, kas mani iedrošināja turpināt rakt šajā jomā aizvien dziļāk.

  Gāju paplašināt zināšanas arī pie tādiem astrologiem kā Andris Račs un Edijs Spāre. Atsevišķus lekciju kursus noklausījos Pēterburgas Astroloģijas akadēmijas filiālē Rīgā.

  Šā gada februārī sāku tālmācības studijas Astroloģijas skolā Londonā (Faculty of Astrological studies). Šī skola organizē arī ikgadējas astroloģijas nometnes Oksfordā, kur pulcējas interesenti no visas pasaules. Augustā devos turp, lai smeltos jaunus iespaidus un zināšanas. Un šī vieta nelika vilties. Atgriezos ar veselu kaudzi grāmatu un jaunām atziņām.

  – Lūdzu, kādu atziņu no astroloģijas pasaules, kas būtu noderīga mūsu lasītājiem!

  Galveno atziņu, ko esmu atklājusi arī pati priekš sevis, varu izteikt Iana Grahama vārdiem: “Dievs nekad nenokavē… un nekad nenāk pirms noteiktā laika,” t.i., vajadzīgā informācija pie mums nonāk īstajā laikā un nekad ne par ātru un ne par vēlu. Tu vari zināt savu astroloģisko karti no galvas ar visām prognozēm un niansēm, bet dažas lietas tu uzzināsi tikai tad, kad tām būs pienācis laiks.

  Tāpat arī cilvēki konkrētā brīdī nonāk pie tā astrologa, kurš viņiem šajā laikā pasaka tieši to, kas viņiem ir jādzird.


 • Marsa gaitas Ūdensvīrā

  Pievienots: Autors: Maija Komentārs

  http://www.delfi.lv/orakuls/zvaigznes-un-prognozes/48136573_marsa-gaitas-novembri-udensvira-zime-jaaulo-lidzi-idejam

  Ar 9. novembri Marss pāriet brīvību mīlošajā Ūdensvīra zīmē, kurā darbosies līdz pat 20. decembrim. Bet pagaidām lūkosim, kā iekļauties šīs aktīvās planētas ritmos novembrī un kuros virzienos būtu vērts ieguldīt savus spēkus.

  Pēc disciplinētās un kārtību mīlošās Mežāža zīmes, caur kuru Marsam ejot, no mums tika prasīta pakļaušanās likumiem un normām, ilgtermiņa plānošana un principialitāte, tagad varam uzelpot mazliet brīvāk. Ja iepriekš mums bija jāpiespiež sevi kaut ko mainīt un viss nācās grūti un ar milzu piepūli, tad ar 9. novembri pamazām kļūs vieglāk, jo planētu stāvoklis attiecībā uz mūsu rīcības brīvību kļūs labvēlīgāks un bez piespiedu rakstura. Vairāk sajutīsim dažādas izvēles, un tikai no mums pašiem būs atkarīgs, vai izmantosim tās iespējas, kas pašas nāk klāt, bet dažas atrodas rokas stiepiena attālumā.

  Kā jau parasti, būs dienas, un konkrēti, 13., 20. un 27. novembris, kad mums jāuzmanās, lai ar savu rīcību nenovestu sev tuvos cilvēkus līdz asarām, bet viss pārējais laiks solās būt visnotaļ pozitīvs.

  Galvenie darbības virzieni Marsam Ūdensvīra zīmē:

  • vairāk koncentrēsimies uz dažādiem projektiem, gabaldarbiem, nekā standarta darbalaiku,
  • liela nozīme būs rīcības brīvībai, svarīgi būs sajust, ka mums uzticas, nevis kontrolē,
  • lielāku vērtību iegūs intelektuālais darbs (darbs ar smadzenēm) nekā fiziskais,
  • labs laiks radošo profesiju pārstāvjiem, jo mūs apmeklēs spontānas idejas un arī iespējas, kā to visu ievirzīt praktiskā gultnē. Ķersim idejas, mirkļa uzplaiksnījumus!
  • lielu uzmanību pievērsīsim nākotnes tehnoloģijām, dažādiem tehniskiem uzlabojumiem, progresam,
  • dažkārt varam sajust spontānu vēlēšanos visu mainīt tūlīt un uzreiz, dažiem noskaņojums būs tīri dumpiniecisks,
  • vairāk tiksimies ar draugiem un domubiedriem, organizēsim kopīgus pasākumus, iespējams, izjutīsim vēlēšanos pieteikties kādās interešu grupās, piemēram, korī, deju kolektīvā vai valodu kursos,
  • gribēsim paveikt ko vairāk nekā tikai priekš sevis, domāsim par savu ieguldījumu sabiedrības labā, uzņemsimies papildu pienākumus kādas sabiedrības daļas vai grupas interesēs,
  • kļūsim iecietīgāki pret atšķirīgu viedokli un uzskatiem,
  • pieļausim domu, ka ikkatrs no mums ir unikāls un var izcelties ar savu īpašo dzirksteli,
  • un, protams, humors (arī veselīgs sarkasmiņš) ir viens no galvenajiem Ūdensvīra instrumentiem, kas palīdz uzturēt draudzīgu un nepiespiestu gaisotni.

  Jau no 17.novembra daudzi no mums aizdomāsies par kādu tālāku ceļojumu, būs arī labas iespējas sadarbībai ar ārzemēm un ārzemniekiem. Lai gan dažiem tas nozīmēs vienkārši daudz darba, tas tomēr nāks ar prieku un gandarījumu. Lieliskas iespējas redzesloka paplašināšanai, tādēļ varam droši pieteikties mācībām vai kvalifikācijas celšanas kursiem.

  No 26. novembra jātur acis vaļā, jo mums var pēkšņi pavērties jaunas un negaidītas darba iespējas, būs jāķer mirklis, izdevība. Iespējami dažādi darījumu braucieni ne tikai tuvējā apkārtnē, bet arī ārzemju komandējumi. Katrā ziņā darba meklētājiem būs, no kā izvēlēties, turklāt spēsim izvēlēties visu to labāko, balstoties uz tīri loģiskiem un praktiskiem apsvērumiem.

  Lai izdodas! Šis ir brīnišķīgs laiks!