Expandmenu Shrunk


Astroloģijas skola CHRONOS

CHRONOS_logo

Pasniedzēji – Līga Šīrona, Jānis Bēniķis un Maija Krafte. Specifiskām tēmām tiek pieaicināti arī vieslektori (Jānis Vilciņš, Didzis Šķila, Edijs Spāre).

Atvērto durvju diena

Pamazām tuvojas jaunais 2018/19.gada mācību gads. Skolā uzņemšana būs – protams!
Atvērto durvju diena – 23.08.2018 plkst. 18:00 Tērbatas 28 – 15. Iepriekš nav jāpiesakās, tikai jānāk 

Tiks komplektētas divas klātienes grupas:

vienai mācības notiks otrdienu vakaros no 18:00 – 21:00,
otrai – katru otro sestdienu no 11:00 – 17:30.

Arī šogad būs iespēja mācībām pieslēgties online – šoreiz sestdienas grupai, tātad būs iespēja mācīties no jebkuras vietas pasaulē.

Ar astroloģiskajām priekšzināšanām var pievienoties:

II kursam (mājas, sinastrijas) – pirmdienu vakaros vai online, vai
III kursam (prognostika, konsultēšana, prakse) trešdienu vakaros vai sestdienās.
Chronos skolas mācību materiāli sagatavoti Powerpoint prezentācijās, studenti strādā ar izdruku grāmatām, pierakstot svarīgāko no stāstītā.

Kas mācās astroloģiju? Ļoti dažādi cilvēki. Turklāt lielākā daļa no skolas beidzējiem nemaz netaisās strādāt par astrologiem – viņi skolā iegūst paplašinātu skatījumu uz dzīvi, tās norisēm, sevi, cikliskumu un pasaules likumsakarībām. Un ar to padara krietni vieglāku un vienkāršāku sadarbību pašiem ar sevi un arī ar apkārtējiem. Tiesa, pieredze rāda, ka astroloģijas mācības bieži maina cilvēkus – uz viņu labākajām versijām. Tā kā astroloģiju pārvalda Urāns, tad astroloģijas studenti kļūst Urāniskāki – brīvāki, neatkarīgāki, gudrāki, analītiskāki, spontānāki utt. Un tas ne vienmēr patīk un ir ērti viņu apkārtējiem  bet ar to var dzīvot. Vēl viena lieta, kura ir nemainīga gadu gadiem – darba kolektīvos viņi kļūst populārāki un pieprasītāki ar tekstu: pastāsti par mani kaut ko  Un vēl – šo 3 skolas gadu laikā iegūst jaukus draugus un līdzīgi domājošo kopienu, ar kuriem vienmēr var aprunāties par putniem galvā, tarakāniem un pārējo bioloģisko daudzveidību, kas ar mums notiek un TIKT SAPRASTI.

Nāksi mācīties Chronos skolā? Tad nāc uz atvērto durvju dienu un ņem līdzi draugus, kuriem tas arī varētu interesēt. Un gatavojies ļoti foršiem 3 gadiem!

Sīkāka informācija liga@meness.lv vai 29434903 Līga

Sekojiet mums arī šeit:

http://www.draugiem.lv/chronosskola/

https://www.facebook.com/chronosskola/timeline

 2 Responses to Astroloģijas skola CHRONOS

 1. Avatar Ilze
  Ilze says:

  Labdien, vai trešdiena ir 24.datumā, vai ir kkas mainījies saistībā ar atvērto durvju dienu!?
  Manā kalendārā ie trešdiena,23.08.17.
  Paldies,
  Ilze

  • Avatar Maija
   Maija says:

   Sveika, Ilze!

   Jā, viss pareizi, iepazīšanās nodarbība šogad ir ceturtdienā. Lapā bija vēl saglabājusies informācija par pagājušo gadu, kad 24.augusts bija trešdiena :))) Tagad lapā ieliku jauno inof :)))

   Jauku dienu vēlot,
   Maija, Jāns, Līga